Sportschool voor personal training in Utrecht

129 sportscholen in Utrecht noemen personal training in hun eigen gegevens, verspreid over 5 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Personal trainer begeleidt een sporter bij squats

Plaatsen in Utrecht

Sportscholen voor personal training per plaats

Utrecht 75

Dutch Gym Utrecht WestGroeneweg 460308785325
Basic-FitMoreelsehoek 20238901750
ALL INN Fitness Utrecht - Sportschool en Personal Training UtrechtVlampijpstraat 790302438725
Basic-Fit Fitness Utrecht HerculespleinHerculesplein 375-770238901750
Basic-Fit 24/7Middenwetering 210238901750
Newstyle Healthcenters OudwijkOudwijkerdwarsstraat 104-1060881661027
De WorkoutOudegracht 410302322312
Basic-Fit Fitness Utrecht FranciscusdreFranciscusdreef 800238901750
UnScared2e Daalsedijk 4b0302271612
SportCity Utrecht Leidsche Rijn SportparkParkzichtlaan 2070306660070
Newstyle Healthcenters MaarssenAmbachtsweg 540881661023
Newstyle PremiumMississippidreef 1610881661052
Newstyle Healthcenters OudegrachtOudegracht 2520881661025
IMPACT FitOverste Den Oudenlaan 9b0648557530
Roots Premium GymTractieweg 2060302273544
Wellness en Healthclub Newstyle CroeselaanVan der Goesstraat 520881661022
Dutch Gym XL - Vredenburg UtrechtVredenburg 180308785325
Kaput FitNiasstraat 6c0652612282
Dutch Gym - 24/7 Utrecht OostBurgemeester Fockema Andreaelaan 443, 4440643486517
Newstyle Healthcenters ThorbeckeThorbeckelaan 180881661026
House of the FittestWolter Heukelslaan 3, Burgemeester Reigerstraat 40613308220
Peak Time Personal TrainingWolvenplein 270644008533
Fysiek Health Club - Personal Training Utrecht BinnenstadSt Jacobsstraat 2750612488315
Feeling Fit | Sportschool UtrechtWeg naar Rhijnauwen 30306368824
Family Fitness UtrechtParanadreef 100302626842
Newstyle Healthcenters De MeernCastellumlaan 40881661032
Newstyle Healthcenters HoogravenHoogravenseweg 280881661024
De Workout ClubBreedstraat 1280302312500
Elevate LifestyleDe Dompelaar 40643017061
The Fitness StudioSmaragdplein 2490306041958
Lead Out GymHerculesplein 3730623765354
Fusion Gym – Kickboksen & Personal Training in UtrechtStaringstraat 10639192053
Personal Fitness Nederland Utrecht-NoordFloridadreef 108B0643754808
Improving You Personal gymVleutensevaart 500614960811
MovelifeLijsterstraat 30307370932
Fysiek Health Club - Personal Training & Fysiotherapie Utrecht NoordoostSartreweg 1050612488315
Bootcamp UtrechtIngen Houszstraat 28A0648520933
Base Community Private GymKeulsekade 1890647890109
Domcity Personal Training UtrechtRokadestraat 70687390913
Fit-Fast Utrecht Hans ZuijdendorpKrommewetering 61B0627184225
Deducated UtrechtPoortstraat 940630064345
Fit ProfessionalsHerculesplein 3270302541212
Ruud van Erp - UtrechtOndiep-Zuidzijde 60616796313
Yard GymZwarte Woud 2010623342756
Robbin Vis Training UtrechtTolsteegplantsoen 26F0641882273
The Power Community UtrechtKerkstraat 19C0657708810
Copra GymSmaragdplein 2490654395767
Bodytec UtrechtBartoklaan 190612396802
Alpha fitnessJan van Galenstraat 20302721583
Leroy GrauHerculesplein 3510628321204
STEADI TrainingWilhelminapark 30683985859
SB GymSavannahweg 70614913166
Vrouwen Gym KLARITA-FITAmerikalaan 201 FDC-Cente0636357321
Quality Life – personal trainingEuropaplein 7050624892722
Ruggengraat LifestyleOvervliet 570611664558
SportCity Utrecht WesterdijkWesterdijk 2a
Becky's Bootcamp UtrechtDuurstedelaan 101
SportCity Utrecht OvervechtSchooneggendreef 27L
SportCity Utrecht WonderwoodsCroeselaan 19
Calisthenics Park Oosterspoorbaan UtrechtRubenslaan
Innofit UtrechtGrauwaartsingel 2020628913720
Fysiek Health Club UtrechtWesterkade 5A
Club MamaNijverheidsweg 18s0651681804
Sportcity KanaleneilandBeneluxlaan 21-23
TrainMoreStationsplein 28
TrainMore Utrecht JanskerkhofDrift 9
De WorkoutOudenoord 390
Fit20 Utrecht-OostHooghiemstraplein 1060302769223
FrameWork GymGroenewoudsedijk0636068808
Tigers Gym KanaalwegKanaalweg 84A
Tigers Gym Utrecht CentrumKroonstraat 9a
UTRECHT.FITEuropaplein 7990682070841
TRAINWITHWENDELWolvenplein 250648107680
Eye For FitnessSchooneggendreef 27L0687964287
CrossFit Dom CityOverste Den Oudenlaan 9

Amersfoort 50

Basic-Fit LadiesGroningerstraat 1720238901750
Fit Academy BokkeduinenSportpark Bokkeduinen 110334225000
SportCity Amersfoort NoordValutaboulevard 320332778875
Basic-FitIerse Pond 20238901750
Boks Academie AmersfoortIngang Aan De Achterzijde, Natriumweg 140683715957
The Driven Club - Personal Training StudioBasicweg 11B0620338814
CLUB12Terminalweg 39b0619514257
Powerment Studio - Personal training & coachingStichtse Rotonde 110652656913
CrossFit Stone AgeMiddelhoefseweg 100683498736
Discipline SportsDe Isselt, Nijverheidsweg-Noord 98G0648374377
JOUW GYM AmersfoortSiliciumweg 710332035126
Your Own Leader - Personal training in AmersfoortModemweg 270332003443
The Fit Zone - Personal Training - Voeding - Vitaliteit - FysioGrote Haag 350642436239
Can-Do FitnessChromiumweg 950623734255
Buisman FightingRigaweg 110651606258
Movement Club Amersfoort - Personal TrainingAmsterdamseweg 250622778569
JPWorkout NieuwlandAriane 260650272486
The Gym Society AmersfoortVan Asch van Wijckstraat 1A0333303430
Frans Reijnhout | Physical Performance CoachingKryptonweg 130626704623
VZ Coaching - Personal training en kickboksenRostockweg 90627465433
HealthyLiz Personal Trainer AmersfoortRuimtevaart 240649312811
To Get-There Personal Training AmersfoortAmsterdamseweg 250630391916
Core Personal Training AmersfoortSiliciumweg 310634037238
LoogFITSchothorsterlaan 760619486205
The Reset clubMaanlander 25a0648250934
Basic-Fit 24/7Groningerstraat 1720238901750
Lici May Fitness BootcampsVan Stolbergpark0651179027
Personal Fitness Nederland - AmersfoortWaterdreef 1660648103803
By Marco Personal TrainingSchothorsterlaan 76A0648772258
Femmeflow Pilates Studio AmersfoortVlielandhof 30613622443
Eastern Boxing GymWoestijgerweg 187a0643075860
MV-Pilates AmersfoortUtrechtseweg 500652154581
SportCity Amersfoort CentrumUtrechtseweg 6
Good Habits | Sportschool Vathorst en HooglanderveenLeeghwater 270683583259
House VSiliciumweg 31, Siliciumweg 170625142846
You+ health & fitness AmersfoortPaulinapolder 810651875875
De Gans Sportbegeleiding en -massageWorkumstraat 10642213509
Outdoor Calisthenics Park Van StolbergparkStolberg Park, Graaf Hendriklaan 15
Inside Out Pilatesstudio AmersfoortSpaceshuttle 80623890566
Get Flexible BVDe Brand 50657452478
Sneller-Fit personal training buiten sportenKleine Kreek 260627561762
OPUS Personal Training AmersfoortDaam Fockemalaan 220629360298
fit20Printerweg 100338200241
fit20 Amersfoort CSStationsstraat 1070625703315
Personal trainer AmersfoortZeeuwsestraat0648344735
SportCity Amersfoort AmsterdamsewegAmsterdamseweg 35
Fit-Together Amersfoort | Boutique GymBaak van Breskens 120858000802
PTMike • Dé personal trainer voor Vathorst e.o.Beeldschermweg 6-c0636317084
De Sport CompagnieSpaceshuttle 8B0625045050
Peak Training ClubBeeldschermweg 5-50649377199

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Personal trainer in andere provincies