Sportschool voor personal training in Zuid-Holland

419 sportscholen in Zuid-Holland noemen personal training in hun eigen gegevens, verspreid over 44 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Personal trainer begeleidt een sporter bij squats

Plaatsen in Zuid-Holland

Sportscholen voor personal training per plaats

Den Haag 67

RhythmsportsLaan van Waalhaven 2130703220168
Caesar Fitness + Spa ResortMauritskade 100708209910
Basic-FitSylvain Poonsstraat 100238901750
Basic-Fit Fitness ZuiderparkMr. P. Droogleever Fortuynweg 990238901750
Basic-Fit LadiesGrote Marktstraat 400238901750
Basic-Fit 24/7Stationsplein 510238901750
SportCity Den Haag New BabylonBezuidenhoutseweg 61, 63a0705680856
Basic-Fit KiekendiefstraatKiekendiefstraat 350238901750
SportCity Den Haag VerheeskadeVerheeskade 1050703300400
Njoy FitnessToren C, Pr. Beatrixlaan 6020702110200
Pro Coaching by KalaiGoudenregenstraat 258A0651889385
StatenSportFrankenslag 90703502066
Legend Fitness & HealthJan Thijssenweg 14A0641050008
Feel Good MomsMalakkastraat 1520646577452
HomegymPiet Heinstraat 250645906157
Crossfit Bink 36Binckhorstlaan 36, Hangar H0150624864116
Calisthenics UnitedGortstraat 70642380988
Ceder GymCederstraat 1a0703631467
High Power GymVissershavenweg 60B0627100990
fitness unique den haagKruisbessenstraat 80703686525
Brutal GymLeyweg 533 G0624123392
Fitnessclub HSVan Maanenkade 13-2180707859346
Vigorous CrossFitJohan Van Veenplein 120640076500
Oh My Gym!Karel Roosstraat 120652172186
Body InversoOude Middenweg 229A0636531583
Sportschool in Den Haag | Health & Sports Club WestduinLaan van Poot 355A0702162715
KO FIGHTING FITNESSWijndaelerduin 250621317741
Leefstijlcentrum HaaglandenCornelia de Langeweg 930702285555
She StrongConradkade 610643816744
Health Fitness ClubAlphons Diepenbrockhof 30622785904
Dynamite Workouts & BodytecApeldoornselaan 1270613531312
BeneFIT StudioMaria Stuartplein 100614606255
BodyBoxx boxing gymSaturnusstraat 950702173016
Personal Fitness Nederland - Den Haag Piet HeinpleinPiet Heinplein 660615373586
NEXXT GYMFrederik Hendriklaan 59a0616701600
Pilates Den Haag | MounaMay Pilates StudioPrinsegracht 270618359777
Sky HealthGortstraat 70704061889
Fitness de BataafVer-Huëllweg 20703542244
LIVEPTHet Kleine Loo 120625172455
Prince Maurits PilatesPrins Mauritslaan 420630183433
High Sky FitnessAnna van Hannoverstraat 40622281774
Den Haag LionsMaanweg 1740624217416
Pilates Den Haag - The Energy Boutique Personal Training - voor vrouwenBenoordenhoutseweg 227D0624204913
Max Health ClubKlatteweg 1090703549328
Njoy Fitness Den Haag ZuidBurgemeester Hovylaan 840702112003
SportCity Den Haag LoosduinsewegLoosduinseweg 627
SportCity Den Haag HoutrustTjalie Robinsonduin 76
SportCity Den Haag Holland SpoorWaldorpstraat 11d
SportCity Den Haag MariahoeveHet Kleine Loo 414
SportCity Den Haag De UithofJaap Edenweg 26
SportCity The Hague LeidschenveenOude Middenweg 187
Upshape | Personal training Den HaagHofwijckstraat 351
CrossFit NinjasMercuriusweg 12-14
the sweatboxLutherse Burgwal 13A0644576682
ODA GymSporthal Gaslaan, Gaslaan 200
ARJ GymBink36, Binckhorstlaan 36
SportCity Den Haag ADOHaags Kwartier 15
Ongekend GezondMadepolderweg 1040702190107
Joey den Beer Sport Performance CoachingAbdis Johannastraat 250614366336
TrainMore Den HaagDagelijkse Groenmarkt 19
REINTripstraat 299
All About You GymHooikade 440702144176
HAGUEGYMWeimarstraat 130612362218
Absolutely fitDr. Lelykade 2400703587781
AJFITNESSHofwijckstraat 3510654223848
The Crew FitnessKoningskade 640634071096
MIA Fitness & PilatesStille Veerkade 250641314367

Rotterdam 53

Basic-FitMetaalhof 570238901750
Basic-Fit 24/7Delftseplein 280238901750
Basic-Fit Rotterdam IjsselmondeDwarsdijk 780238901750
Basic-Fit Fitness South RotterdamRijksboom 40238901750
Classic Gym RotterdamAelbrechtskade 19b0102449675
Lucie with the six punchesWeena 1030103410163
Supreme Strength RotterdamDelftsestraat 19A0107660255
Lady's Gym KralingenRobert Baeldestraat 62a0104528794
Mesa SportVan Berckenrodestraat 130104262212
Complete TrainingCoolhaven 134D, 134D0611125033
Body Balance Personal TrainingWestzeedijk 4710103419249
Van der Plaats Personal trainingConradstraat 400631045483
Watson SportsJacques Dutilhweg 2030107503052
CrossFit CoolhavenCoolhaven 100A0613667781
DB SportGoudsesingel 560611018645
Fitt Club - Sportschool Rotterdam OmmoordVlambloem 1300102071145
CrossFit 7KampSwalm 40108426090
Crossfit HofpleinKatshoek 170641429983
Power factory rotterdamVlambloem 1650644793765
Compound Gym RotterdamTHE COMPOUND, Adrianalaan 3820613226273
Leon's Boxing Club RotterdamFolkert Elsingastraat 130104555774
Basic-Fit LadiesMetaalhof 550238901750
Krachtig RotterdamSchiedamsedijk 72A0639231869
Free Werkt Personal Kracht trainingSchieweg 144-A0648563829
Niels FitclassHenegouwerlaan 1180681477675
Workoutclub NoordTeilingerstraat 1320610945076
MyLife Rotterdam Terbregge | SportschoolOmmoordsehof 110102892089
Anytime Fitness Rotterdam ZevenkampGriendwerkerstraat 7 -130108466280
SportCityZuidplein 605a0104802981
SportCity Rotterdam CeintuurbaanCeintuurbaan 181-183
SportCity Rotterdam Maashaven ZuidMaashaven Zuidzijde 102
SportCity Rotterdam ConradstraatConradstraat 40
SportCity Rotterdam LijnbaanVan Oldenbarneveltplaats 38
SportCity Rotterdam ZomerhofstraatZomerhofstraat 52
SportCity Rotterdam De KuipCor Kieboomplein 507
24 H FitnessPearl Buckplaats 15
SportCity Rotterdam BlijdorpAbraham van Stolkweg 50
SportCity Rotterdam OmmoordOmmoordseweg 32
SportCity Rotterdam GoudsesingelGoudsesingel 232-252
Fit BTQWeteringstraat 336
RDAM GYMWeena 5050850041002
Workoutclub CentrumMariniersweg 66A
MyPT Gym BoxSlaak 8-100610610545
Elite SportcenterGoudsesingel 560651135362
Solid Health Club (Solid Performance Gym)Stadhoudersweg 181
TrainMore Rotterdam BlaakBotersloot 549
TrainMore Rotterdam CoolsingelCoolsingel 51
Spartaan CircuitScheepmakershaven 350614413713
Workoutclub WestSint-Jobsweg 1180610945076
fit20 Rotterdam Overschie | Personal trainingOverschieseweg 10B0103072250
Quality Of MotionGerrit van de Lindestraat 580643171635
The goals clubMart Stamhof 640620802456
PPT Personal TrainingWijnhaven 66

Alphen aan den Rijn 40

Basic-Fit Gym Alphen aan den Rijn SportlaanSportlaan 20238901750
Bezemer FitnessHooftstraat 1890172533837
Fitnessclub OrangeKalkovenweg 520172468060
Fitnessclub Jawi/Alphen aan den RijnAntonie van Leeuwenhoekweg 27B0172492962
Hilbink Personal TrainingA. Van Leeuwenhoekweg 27B0642965510
Kassem SportConcertweg 30614699493
JONG Personal Training B.V.Kalkovenweg 520642017377
YourLifeCircle – Personal Training & GroepstrainingAntonie van Leeuwenhoekweg 270628540425
Pilates ClubEnergieweg 2C0172577138
B-Fitt!Flemingweg 18G0634015212
Olivier FraikinJ. Keplerweg 10U0634916510
By Jesse in shape | Personal trainer Alphen aan den RijnAntonie van Leeuwenhoekweg 32D0611224774
Dock Blue PT-FacilityJ. Keplerweg 10u0628770179
Boxing club Teus the KruyfGouwekade 15-A0625563262
fit20Leidse Schouw 20172782118
Bokshuis AlphenAntonie van Leeuwenhoekweg 38j0645278134
Pursue Personal TrainingAntonie van Leeuwenhoekweg 38k0172576898
AM Fit LifestyleAntonie van Leeuwenhoekweg 38, C160682086033
Sylvester PTJ. Keplerweg 10U0615494091
Tyr Personal TrainingChristiaan Huijgensweg 170618455559
Fit met Jip AlphenAntonie van Leeuwenhoekweg 27B0651191858
Health by RianAntonie van Leeuwenhoekweg 27B0612280936
BartPTFlemingweg 18R0633148839
Aloha Fitness Alphen aan den RijnFlemingweg 18K0614938257
SportCity Alphen aan den RijnDe Baronie 8
Potential Health ClubTitaniumweg 1390680047121
Evi SportsEikenlaan 251A
CrossFit LimesH. Kamerlingh Onnesweg 17A
DMWD Personal Training at homeLauwers 58
Snap Fitness Alphen aan den RijnPieter Doelmanstraat 140763033957
YourLifeCircle - GroepstrainingenUtrechtstraat 960628540425
CosPTOlympiaweg 6
Rus personal trainingBartokhof 170651824144
Body By JulieRöntgenweg 18, J0625507865
Next Level GymFlemingweg 18s0634015212
Club 23 Alphen aan den RijnAntonie van Leeuwenhoekweg 38J
Fit en RelaxedDe baronie 80630186680
Ali's FistJ. Keplerweg 10U0629092246
Mijn Super TrainerLoevestein 1750647500226
Rico4SportGeerestein 770172244785

Zoetermeer 32

Basic-Fit 24/7Koraalrood 70-900238901750
Basic-FitBurgemeester van Leeuwenpassage 180238901750
Forti Coaching - Personal Trainer ZoetermeerPlatinastraat 230618966742
Personal Sports Club ZoetermeerEuropaweg 2260798890799
Max Gym ZoetermeerWattstraat 520623395561
Sterker Personal TrainingHuygensstraat 250631077443
The Leyens Fitness and Racquet CenterSalomeschouw 1540793319090
MOtivatedGym | Sportschool | ZoetermeerWattstraat 28L0851155407
DS GymKelvinstraat0615345711
FitGridIndustrieweg 8A, 70631318450
Black Angels FitnessWiltonstraat 150648523617
KroesCoachingZalkerbos 3200657074762
FithealthRakkersveld 243-2450612624470
Privilege GymKelvinstraat 9C0792340243
Van Leeuwen PT - Personal Training ZoetermeerRokkeveenseweg 18-10634671890
Fit met BahramAïdaschouw 10640834419
Personal Fit ClubDuitslandlaan 4300793605130
Gezondheidscentrum Corporalis | Fitness voor Ouderen en Senioren | Fysiotherapie | Voedingsadvies | Manuele therapieDorpsstraat 182c0793239795
Thai Gym Zoetermeer - Kickboksen & Muay ThaiStorkstraat 50622301467
Powermama by StrongerbyValerieGoudstraat 950614165797
De Ruijter Personal TrainingZalkerbos 3200618290553
Limit Break Personal TrainingVan Aalstlaan 4000616830791
Dock Blue - Personal Training StudioIndustrieweg 10628770179
Boks! Premium Boxing ClubDa Costastraat 380641796330
SportCity Zoetermeer ScheglaanScheglaan 12
SportCity Zoetermeer MeerzichtBossenwaard 9-11
Pilates Studio Van SonsbeekLijnbaan 43
Snap Fitness ZoetermeerVan der Hagenstraat, Oost 200793217777
PowerMama ZoetermeerDunantstraat 1211
Daily women gymNewtonstraat 690642496743
Personal Training By Knetemann ZoetermeerOosterheemplein 197
Sven Zwaaneveld Personal TrainingScheglaan 120630280635

Delft 15

Basic-Fit Sportschool Delft LeeuwensteinLeeuwenstein 8-100238901750
Basic-FitIndustriestraat 160238901750
MINT Personal TrainingSchieweg 1A0645402470
SportCity DelftPapsouwselaan 2910152566464
NumberOneBurgemeestersrand 1980152062000
Koster sportsSimonsstraat 1090152570160
PinnafitSportring 20623462051
MIFIT sportCyclotronweg 430614028489
The Fitnessclub DelftSchieweg 89A0157676015
bbb health boutique DelftKristalweg 270612072945
Fit4.StudioSimonsstraat 1090630483820
Pilates DelftPhoenixstraat 66, Delftstede Unit 123b0643234642
NovisportOlof Palmestraat 2, 5e Etage0647794110
Thrive sport health & coachingCoenderstraat 40623407633
MotifahdIndustriestraat 160612106222

's-Gravenzande 6

Anytime Fitness 's-GravenzandeGraaf Willem ll Straat 250686876939
Highline FitnessEinsteinstraat 60174417092
Fitcentre The GymBuijs Ballotstraat 10174784040
Jor Next Levelvan de Kasteelestraat 180625517955
Smart2MoveGraaf Florisplein 30 - 320174422367
Clara Hamstra, Personal TrainingZorgplein, Zandeveltweg 650651905542

Reeuwijk 4

Our GymLeeghwaterstraat 13-030614885738
QLUB Personal TrainingJan Tinbergenstraat 25-30681312908
Mom StrongJan Tinbergenstraat 170647146019
CrossFit GoudaJan Tinbergenstraat 17

De Lier 3

Rob's Health CenterJan van de Laarweg 260174517250
CrossGym 2678Veilingweg 160642103171
BeachPTJan van de Laarweg 260651709671

Nootdorp 1

Fit Body Sports7th Floor, Gildeweg 10624214081

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Personal trainer in andere provincies