Sportschool voor pilates in Noord-Holland

146 sportscholen in Noord-Holland noemen pilates in hun eigen gegevens, verspreid over 25 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Pilatesles op reformers in een lichte studio

Plaatsen in Noord-Holland

Sportscholen voor pilates per plaats

Amsterdam 33

Anytime Fitness - Amsterdam-ZuidasWijenburg 90A0206611908
Basic-FitStadhouderskade 74-750238901750
Basic-Fit Fitness AmsterdamAmstelstraat 220238901750
SportCity Amsterdam Shape All InVan Hallstraat 6170204866007
ProFit Gym AmsterdamMolukkenstraat 1920850493254
Saints & Stars CityLijnbaansgracht 2420202447513
SportCity Amsterdam WibautstraatWibautstraat 2240204655666
SportCity Amsterdam WeteringdwarsstraatEerste Weteringdwarsstraat 30206273060
Basic-Fit Gym OsdorpPieter Calandlaan 12870238901750
Het Gymlokaal WestDoctor Jan van Breemenstraat 10611084241
FemmeGym 'Garage'Vancouverstraat 6HS0206128707
Sportcity Waterloo AmsterdamJodenbreestraat 60206262622
Happy Bodies AmsterdamWielingenstraat 280203308820
Kensho Premium FitnessCzaar Peterstraat 220202217770
SportCity Amsterdam Cornelis SchuytstraatCornelis Schuytstraat 570202624410
Monster GymJan Rebelstraat 30623349233
bbb health boutique | vrouwensportschoolHazenstraat 510638926412
Fitness ZuiverKoenenkade 80203010707
Basic-Fit Amsterdam, Sportpark Kadoelen 24/7Sportpark Kadoelen 40238901750
Anytime FitnessNoordkaperweg 50202298099
SportcityOsdorpplein 135
SportCity Amsterdam Willem de ZwijgerlaanWillem de Zwijgerlaan 334
SportCity Amsterdam RAIEuropaboulevard 3
SportCity Haarlemmer HouttuinenHaarlemmer Houttuinen 37-43
SportCity Amsterdam LinnaeushofLinnaeushof 4
SportCity Amsterdam LijnbaansgrachtLijnbaansgracht 350
SportCity Amsterdam BuikslotermeerpleinBuikslotermeerplein 119
SportCity Amsterdam LooiersgrachtLooiersgracht 26
SportCity Amsterdam ValkenburgerstraatValkenburgerstraat 28
TrainMore Amsterdam Piet HeinkadeVeemkade 598
BodyBase Studios AmsterdamCeintuurbaan 223
Vondelgym OostWibautstraat 1310203330648
VondelgymOvertoom 1430203702514

Amstelveen 10

Basic-Fit 24/7Van der Hooplaan 2370238901750
Happy BodiesLaan Nieuwer-Amstel 4a0203308819
Zest Your LifeEleanor Rooseveltlaan 1020203637577
de-ruimte (yoga studio Amstelveen)Kostverlorenweg 1d0647769507
Step in PilatesLaan Nieuwer-Amstel 3C0621662357
SportCity AmstelveenMaalderij 30
NXT LVL Personal TrainingEleanor Rooseveltlaan 1060625184899
In-Sync PilatesFirst floor, Rembrandtweg 665C
Pilates Studio AmstelveenBovenkerkerweg 6-80652688536
Haidy's Pilates AmstelveenBouwerij 1020617114361

IJmuiden 1

Basic-Fit Gym IJmuidenC. van der Doesstraat 22, 1e Etage0238901750

Zwaag 1

Next Life GymDe Oude Veiling 840629575808

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Pilates in andere provincies