Sportschool voor pilates in Utrecht

60 sportscholen in Utrecht noemen pilates in hun eigen gegevens, verspreid over 5 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Pilatesles op reformers in een lichte studio

Plaatsen in Utrecht

Sportscholen voor pilates per plaats

Utrecht 38

Dutch Gym Utrecht WestGroeneweg 460308785325
Basic-FitMoreelsehoek 20238901750
ALL INN Fitness Utrecht - Sportschool en Personal Training UtrechtVlampijpstraat 790302438725
Basic-Fit Fitness Utrecht HerculespleinHerculesplein 375-770238901750
Basic-Fit 24/7Middenwetering 210238901750
Newstyle Healthcenters OudwijkOudwijkerdwarsstraat 104-1060881661027
De WorkoutOudegracht 410302322312
Basic-Fit Fitness Utrecht FranciscusdreFranciscusdreef 800238901750
SportCity Utrecht Leidsche Rijn SportparkParkzichtlaan 2070306660070
Newstyle Healthcenters MaarssenAmbachtsweg 540881661023
Newstyle PremiumMississippidreef 1610881661052
Newstyle Healthcenters OudegrachtOudegracht 2520881661025
Fitness FactoryBiltstraat 190302300350
Roots Premium GymTractieweg 2060302273544
Wellness en Healthclub Newstyle CroeselaanVan der Goesstraat 520881661022
Dutch Gym XL - Vredenburg UtrechtVredenburg 180308785325
Kaput FitNiasstraat 6c0652612282
Dutch Gym - 24/7 Utrecht OostBurgemeester Fockema Andreaelaan 443, 4440643486517
Newstyle Healthcenters ThorbeckeThorbeckelaan 180881661026
Newstyle Healthcenters De MeernCastellumlaan 40881661032
Newstyle Healthcenters HoogravenHoogravenseweg 280881661024
De Workout ClubBreedstraat 1280302312500
Fit at HomePostbus 140540302513999
Improving You Personal gymVleutensevaart 500614960811
BalanzsOudegracht 3870703456033
Deducated UtrechtPoortstraat 940630064345
FitLunettenOeral 10302851605
LadyfitGrebbeberglaan 9-B0302942825
Pilates Studio UtrechtLauwerecht 240628402858
REFORM STUDIOS UtrechtVoorstraat 310630619163
Alpha fitnessJan van Galenstraat 20302721583
SportCity Utrecht WesterdijkWesterdijk 2a
SportCity Utrecht OvervechtSchooneggendreef 27L
EQUAL KaatstraatKaatstraat 173
EQUAL OudegrachtOudegracht 427
SportCity Utrecht WonderwoodsCroeselaan 19
Sportcity KanaleneilandBeneluxlaan 21-23
De WorkoutOudenoord 390

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Pilates in andere provincies